Draudimo kompanijų atstovai pasakoja, kad klientai vis dar bando sukčiauti ir pateikti apgaulingą informaciją. Dažnas atvejis, kai patekus į auto įvykį deklaruojami ne tik nauji transporto priemonės pažeidimai, bet ir seni apgadinimai. Taip pat amžių amžius nesenstantis būdas - automobilį drausti iškart po eismo įvykio ir nurodyti, kad incidentas įvyko vakar ar dar anksčiau.
Tie patys draudikai priduria, kad ne visi sukčiautojai siekia „pasipinigauti“. Neretai klaidinga informacija pateikiama siekiant nuslėpti įvykio aplinkybes. Būna nemalonių situacijų, kai žmogus slapta su kažkuo susitikinėja, o tiesos pasakymas atskleistų šią paslaptį.
Jei reikėtų visus šiuos atvejus susisteminti, turėtume štai tokias tris dažniausiai pasitaikančias melagystes:
Klausiate, kas laukia melagio, jei jo schema draudimo bendrovei pasirodys įtartina? Savaime suprantama, įmonė atmes pretenziją ir atsisakys mokėti prašomą išmoką. Bet čia ne viskas. Didelė tikimybę, kad vienašališkai bus nutraukta sutartis, o sukčius įtraukiamas į nepatikimų klientų sąrašą. Tokia informacija draudimo bendrovės įprastai tarpusavyje dalinasi, todėl ateityje gali būti sunku sudaryti naujas draudimo sutartis ir kitose įstaigose. Jei ir pavyks gauti pasiūlymą, jis gali būti daug brangesnis nei įprastai. Na ir pabaigai, jei sukčiavimo atvejis ypač stambus, gali tekti ieškotis rimto teisininko, antraip gausite baudą ar net laisvės atėmimo bausmę.
Sukčiauti griežtai nerekomenduojame, o daugiau informacijos apie mūsų produktus kviečiame ieškoti puslapyje.